limonada89

mám smlouvu určitou, mám i já šanci si vzít hypotéku? chci se stěhovat. děkuji

Smlouva neurčitá a hypotéka

Nejlepší odpověď
terry

Při sepisování hypotéky se neukazuje pracovní smlouva.
Záleží na smluvních podmínkách a na tobě, jestli budeš schopná splátky platit i po ukončení prac.poměru.
Běžně se ručí kupovanou nemovitostí.
Při sepispování se přikládá potvrzení zaměstnavatele o prům.výši výdělku za předchozí období nebo daňové přiznání za předchozí období.
Doufám, že od letoška nejsou nějaké velké změny.

Další odpovědi
Drap

Pči udělování nikoho nezajímá jaká je smlouva. Zajímá je příjem, a z toho od´vodí, zda bude či nebude možné hypotéku splácet.

limonada89

A konkrétně mám smlouvu určitou na 12 měsíců ale podstatě jsem brigádník pod agenturou. to asi jsou moje šance nulový že?