lihuna

Mám sluneční alergii,proč nesmím brát Beta karoten když jsem kuřačka?

Jak předejít reakci, ven chodit musím

Odpovědi
BENYTA

Lihuno,taky jsem kuřačka se sluneční alergií – solární dermatitidou.
Před lety jsem ho brala,jako prevenci,a když už ho ted neberu,je vše stejné,takže na slunce jen v dlouhých rukávech.
Žádné změny jsem nepocítila,marně přemýšlím,proč by se měl sekat s nikotinovou závislostí…napište mi to!