Maggie.b

Mám Skype a nevím, kde tam sehnat ty přednastavené obrázky se Skype logem. Kde jsou?

Odpovědi
chudst

Ted jsem je nemohl v nastaveni najit, akorat „Vybrat obrazek ze souboru“. Tak si proste odsud http://images­.google.com/se­arch?tbm=isch&hl=cs&sou­rce=hp&biw=1920&bih=882&­q=skype+logo&gbv=2&aq=­f&aqi=g1&aql=&oq= stahnete obrazek, jaky chcete a vyberte si ho.

(Kdyz si otevrete Skype, nahore vpravo kliknete na ten domecek, najette si do profilu a tam mate „Vybrat obrazek ze souboru“.)

panenka

Otevři si skype klikni na svůj profil zobrazí se ti tabůlka s logem skype vyber si který chceš klikni na něj a dej ok .