někdo159

mám silnou grafiku ale slabý procesor

mám silnou grafiku ale slabý procesor a to má následky že můj počítač nevyužije grafiku na max dá se to řešit i jinak než koupí nového procesoru? moje grafika je gigabyte gt630 2gb

Nejlepší odpověď
Bedy

No nevím, co to máte za procesor, ale pokud máte dobré chlazení, zkusil bych malinko ho přetaktovat a po určitý době ještě třeba trošku přidat, ale pokud je to opravdu slabý procesor, nezbyde nic jiného než koupě nového procesoru nebo rovnou základní desky s úplně jiným procesorem.