MMA

Mám silnou cukrovku a naměřili mi tlak 90 na 50, je to se mnou zlé?

Odpovědi
Romeo

jedná se opravdu o nízký tlak, je třeba si dát pozor na mdloby či chvilkové výpadky, stačí si sednout a sklonit hlavu ke kolenům pokud Vám nebude dobře. Jinak je třeba hlavně řešit tu silnou cukrovku, a inzulín ani léky to za Vás neudělají, takže je třeba opravdu pečlivě probrat svůj jídelníček, a přečíst pár chytrých knih o oboru alternativní medicíny, neboť klasická medicína si s většinou nemocí neporadí, jen „léčí“ příznaky :)