Mám šíleny problem z mobilem ! Mam mobil Samsung Galaxy Mini a zkoušel jsem na něm ty kody tajné a ukazalo se mi že jes

Mám mobil Samsung Galaxy Mini a zkoušel jsem tajne kody na něj a jednou ase tam ukazalo jestli nechci updatovat firmware tak jsem dal update jenže mi to potom napsalo update failed a od te doby mi negunfuje tukani na displeji :((( prostě nic nefunguje , skoušel jsem restartovat mobil ale vždy nejde na nic tuknout , odemknout displej nebo tak :(((( prosim lidi , poradte mi co mam dělat :(( mamka me zabije protoze ten mobil jsem dostal na vanoce a abych o nej prisel v takovou dobu tak to jsem mrtvej kluk jak by se to mamka dozvědela :(( pomoc !

Nejlepší odpověď
Hykam

Připojit k PC a nainstalovat nový firmware, ale asi bude lepší zajít do nějaké prodejny, která má servis a nechat firmware přehrát tam.
Vzhledem k tomu, že je ještě v záruce, zašel bych do autorizovaného servisu.

Další odpovědi
DDarent

Musíš se kouknout na samfirmware.com, kliknout na firmwares, najít si svůj mobil. Pokud tam neni, tka to dej odbirníkům.