Avatar uživatele
Johnnik

Mám si vzít neomezený tarif nebo mám počkat na nabídky nových operátorů?

Přemýšlím o novém FREE tarifu, ale nevím, jestli nemám ještě počkat. Myslíte, že půjdou ceny ještě dolů? Po přečtení tohoto článku http://www.ad­sl.cz/clanky/je-rozumne-se-ted-vazat-na-dva-roky to vypadá, že by ceny volání mohly jít ještě dolů. Nemáte někdo nějaké informace? Má cenu ještě čekat? Teď mám NEON a platím tak 500 – 900 Kč, jak kdy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

já bych si počkala ceny půjdou jistě ještě dolů
to jen O2 láká zákazníky na levné tarify a jsou
nejdražší podle mého a ostatní operátoři taky
lákají čím mohou, ale každý ať se rozhodne sám ..
Doplňuji:
jednou jsem měla smlouvu s O2 přesně si nepamatuji
o jaký tarif šlo, navíc jsem vůbec jejich službu nepoužila
přesto mi účtovali nějaké peníze nejen údajně za provolané
jednotky, ale i za několik vyhotovených faktur a já to vše
musela zaplatit od té doby s nima nechci mít nic společného
u nás ve městě je velká ústředna a kdykoliv jdu okolo mám
chuť si odplivnout !! :((

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Určitě bude lepší počkat na další nabídky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pl4toon

Na podzim prý budou ještě lepší nabídky. Já osobně vyčkávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Současný oligopol má strach z nového pátého operátora (čtvrtý tu už dávno je – U:fon, pozn.), a tak přišel s touto lákavou nabídkou.

Určitě bych nespoléhal na virtuální operátory, přijde mi to jako malé společnosti přeprodávající plyn a elektriku, není tam žádná jistota, mohou říct „Dnes končíme“ a když pak jsou problémy, tak se řešení hledá mnohdy těžko.

Osobně bych asi na pátého plnohodnotného operátora nečekal, protože se ho ani dočkat nemusíme a prostě zůstal u O2 a dal si ten neomezený tarif od nich. Navíc pokud jste student (do 26let) nebo důchodce, máte ho o 50Kč měsíčně levnější. Nevýhodou tady je, že se musíte upsat na 2 roky – ale to je i u konkurence, kdyžtak se podívejte na nabídky Vodafonu a T-Mobile, jsou si dost podobné.

Nebo se podívejte i na ty standardní tarify, často se lidem vyplatí víc, než neomezenka – nevím co přesně máte za Neonový tarif teďka – řada lidí za mnou byla, jeslti si dát neomezenku, ale když jsem jim řekl, ať mi ukážou poslední 3 vyúčtování, tak se jim spíš vyplatil ten levnější tarif, kde jsou „jen“ volné minuty/volné SMS. Takže i na toto bych se podíval a zvážil to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek