Kuře

Mám si vybrat křečíka džungarského nebo laboratorní myš?

Dobrý den, chtěla bych chovat l. myš nebo d. křečíka. Jenže prostě nevím co z těch dvou si vybrat. L. myš bych chovala ve dvou ( samička a samička ) a spíše bych je pozorovala. Džungaráčka bych chovala jednoho a spíš bych si s ním hrála a snažila se ho něco naučit. Vím jak se o co starat, momentálně mám i osmáka degu. Samozřejmě, že by s osmákem nebyli spolu v kleci, vyhlédla jsem si jednu pěknou a účelnou s nepříliš velkými mřížemi. Poraďte mi prosím. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Křečík džungarský

Křečík je většinou vztekloun,ale při dobré péči ti vydrží žít déle než myška.:D

Další odpovědi
Monča.R.E.T.

Křečík džungarský

Doplňuji:
protože myš umře rychle ale kreček vydrží dýl

Tíšek99

Laboratorní myš

Doplňuji:
Džungarský křečci jsou trochu agresivní. Já měl dva, a pořád bzučeli.

briketka10

Laboratorní myš

já bych si pořídila laboratorního potkánka ten se dá snadno ochočit, měla jsem bezva Pepíka, žil asi 3 roky a byla s ním legrace :D

hanny 2

Křečík džungarský

Přimlouvám se za džungaráčka!

Nelie

Křečík džungarský