mám si užívat tyhle prázdniny učením a nebo tím že budu chodit s celou třidou ven?

já už se ze třídou neuvidim protože už mám zasebou základní školu a nevim jestly se mám učit na střední a nebo chodit ven s celou třidou.........

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokusil bych se o kompromis - přes den bych lítal venku a po večerech se učil, hlavně češtinu.

Další odpovědi:

Pokročilý

Já bych radil půl a půl :) pokud bude pršet nebo nebude chuť být venku tak být doma a učit se ..(ale asi zbytečnost v prváku si obnovuješ pomalu všechny věci ze ZŠ + něco novějšího) nebo jiný domácí zájmy..pokud bude hezky..nesedět doma aradši se větrat někde u bazénu nebo s kamarády :)

Zlatý

No ten červenec bych si nechal volno a v srpnu bych si něco občas zopakoval.

Zlatý

nerozumím dost dobře otázce, říkáš, že se ze třídou neuvidíš a chceš s ní chodit ven, tak jak to tedy je ??

No já bych si, být tebou, užívala dny volna a pohody, protože jestli si skutečně myslíš, že jestlY se píše s Y a čárky ti nic neříkají, tak budeš na střední muset hodně zabrat. Jdi ven a užij si spolužáků, na učení máš dost času po večerech ;)

Všechno se "přejí", když je toho moc. Za hezkého počasí by mě nikdo asi u učení neudržel, to bych si potom na Tvém místě užívala sluníčka a zábavy venku. Když bude škaredě, je naopak hloupost moknout někde venku. Můžete se sice občas sejít u někoho společně a pobavit se i tak, ale pokud se Ti nebude chtít sedět někde v bytě, tak tohle jsou právě ty chvíle na nakouknutí do sešitů nebo na čtení knížek. Moc to "neřeš", ty prázdniny utečou tak rychle, že než se naděješ půjdeš na střední u budeš jen vzpomínat, jaké to bylo v létě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.