Eli159

Mám si pořídit tvrzené sklo?

Můj telefon má Gorilla glass 2. Mám na něj nalepit další tvrzené sklo nebo si vystačím s folii? Díky

Nejlepší odpověď
terry

Nevíme, jak a kde mobil používáš.
Ty musíš vědět, jak náročné je.
Pro mně, třeba, je tvrzené sklo na mobil naprosto zbytečné.

Další odpovědi
gecco

Jestliže se k tomu mobilu budeš chovat slušně, nepotřebuješ ani tu folii…
😉

sanskrybastr

Pokud ti telefon často padá, tak se určitě vyplatí si tvrzené sklo pořídit. Já už na svém telefonu měnil sklo displeje třikrát, protože jsem nam něm neměl nic (ani žádnou folii) Od té doby, co jsem si na něj ale nalepil tvrzené sklo z https://www.tvrze­nesklo.top/ tak pořád drží. A to už mi několikrát spadl na zem z celkem vysoké výšky. Za sebe tedy určitě doporučuji.