Mám si nechat dredy?

Dost nad touto otázkou přemýšlím poslední dobou. Dredy si mi hodně líbí a moje vlasy všechny požadavky splňují. Nechal bych si je ještě uměle prodloužit o 60 cm umělými. Co se týče peněz, finance mám. Jediná věc která mě zatím odrazuje je, že prý se takto vlasy hodně zničí i při mytí a někdy se musí dredy ostříhat.
Co myslíte, šli byste do toho?

Odpovědi
Tw!st

Klidně si je nech udělat pokud se ti to líbí, je to tvoje věc a nikomu do toho nic není. Až dojde na to že si je budeš muset něchat ostříhat, tak holt budeš mít zas na nějakou dobu obyč krátký sestřih.