barbie15

mám si koupit yorkšíra? je to dobré plemeno?

pes

Nejlepší odpověď
hanny 2

Podle toho jak si ho vychováš.Mám ho 10 let a kdysi mi jedna paní řekla,že by jorkšíra nikdy nechtěla,protože je to nevychovanej a nevychovatelnej pes.Zjistila jsem,že měla z velké části pravdu.Poslechne,a­le jen když není nablízku jinej pes nebo hárající fenka.Se všemi ostatními psy by se nejraději rval,musí být pořád na vodítku,je to takovej „drak“.Fenky jsou asi klidnější.
Ale jinak je to miláček!

Další odpovědi
briketka10

pořiď si ho,když se Ti líbí sestra ho má taky ale venčím ho já,synovce už nezajímá,tak si rozmysli zda budeš mít na něj čas dalších 6 až 10 let, protože jsou to malí pejsci závisláčci (smutní když panička nejde)a šťastní když je smečka pohromadě,hra­ví,pořád roztomilí a čučí jen na ty naše nohy..ten náš neštěká,záleží asi na rodičích nebo na výchově to nevím ..já mám kocourka a maj se rádi.

Drap

Výborné kapesní plemeno

procsy122

Podle toho k čemu ho chceš ale předpokládám že když se ptáš na yoršíra chceš pejska na kratší vycházky a na parádu a k tomuhle určeni je určitě jednou z možností

lilielilili

rozhodně je to mazlík (mám ho doma) a rychle se učí doporučuji ne prvního (moc velký) ne posledního (moc malý)
Doplňuji:
výborný na agility (psí sport)