Avatar uživatele
barbie15

mám si koupit yorkšíra? je to dobré plemeno?

pes

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Podle toho jak si ho vychováš.Mám ho 10 let a kdysi mi jedna paní řekla,že by jorkšíra nikdy nechtěla,protože je to nevychovanej a nevychovatelnej pes.Zjistila jsem,že měla z velké části pravdu.Poslechne,a­le jen když není nablízku jinej pes nebo hárající fenka.Se všemi ostatními psy by se nejraději rval,musí být pořád na vodítku,je to takovej „drak“.Fenky jsou asi klidnější.
Ale jinak je to miláček!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

pořiď si ho,když se Ti líbí sestra ho má taky ale venčím ho já,synovce už nezajímá,tak si rozmysli zda budeš mít na něj čas dalších 6 až 10 let, protože jsou to malí pejsci závisláčci (smutní když panička nejde)a šťastní když je smečka pohromadě,hra­ví,pořád roztomilí a čučí jen na ty naše nohy..ten náš neštěká,záleží asi na rodičích nebo na výchově to nevím ..já mám kocourka a maj se rádi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Výborné kapesní plemeno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
procsy122

Podle toho k čemu ho chceš ale předpokládám že když se ptáš na yoršíra chceš pejska na kratší vycházky a na parádu a k tomuhle určeni je určitě jednou z možností

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilielilili

rozhodně je to mazlík (mám ho doma) a rychle se učí doporučuji ne prvního (moc velký) ne posledního (moc malý)
Doplňuji:
výborný na agility (psí sport)

Upravil/a: lilielilili

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek