Keret S 75

Mám si koupit smartphone LENOVO A806?

Ahoj, nutně už potřebuji nový mobil, ten starý SAMSUNG GALAXY Ace je fakt hrozný. Tak jsem brouzdal po netu a jako nejlepší volba se mi zdál tento mobil: Lenovo A806.
Odkaz zde: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/lenovo-a806/
Je to úplně nejlepší mobil za tuto cenu, co jsem našel.
Mám si ho koupit, nebo byste mi doporučili nějaký ještě lepší do cca. 5 000 Kč?
O foťák mi ani moc nejde – chtěl bych hlavně s dobrým výkonem, a pokud možno, tak lepší baterku, než má ve výše uvedený mobil.
Děkuji

Odpovědi
Lamalam

Je to na tobě

Tobbycz

Je hrozný, NEkupuj si ho

Tento telefon nepochází z české distribuce, proto je potřeba nákup pořádně uvážit. Společnost Lenovo na něj neposkytuje jakoukoliv softwarovou, nebo hardwarovou pdoporu.

Klaproth

Je to na tobě

Já ti to platit nebudu, tak si kup si co chceš.

Front

Je hrozný, NEkupuj si ho