zdrazil

Mam sepsat veci exekutorovi ktere nejsou moje,ale dotycna osoba nema doklady je to s bazaru atd.da se neco delat?dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nejsou doklady, tak je to obtížné. Jedině svědectví další osoby, ovšem je otázkou, zda na takové řešení exekutor přistoupí.

Další odpovědi
jan.kadraba

Průkazným dokladem je nejlépe faktura na jméno, kupní či leasingová smlouva nebo výpis z vlastního účtu, případně svědectví třetí osoby.

Zdroj: http://www.pe­nize.cz/exeku­ce/64683-osm-rad-jak-si-pred-dluznikem-a-exekutorem-ochranit-vlastni-majetek