vlastina

Mám se vdát, ale jsem líná jít k oltáři. Co s tím?

Doplňuji:
Mám tam jít potřetí,že mám 3syny nevadí.Tobruk má zajímavé odpovědi!Děs-a to ho zajímá psychologie

Nejlepší odpověď
anonym

prosím???? člověk který dokáže říct něco takového by měl několik let počkat až dospěje
Doplňuji:
kdybych tuto větu řekla svému partnerovi tak ho urazím,když někoho miluji tak nad něčím takovým ani neuvažuji

Další odpovědi
Toruk

Jít do kláštera. Řehole Tě odnaučí lenosti 🙂
Doplňuji:
Občas jsem taky líný sám vůči sobě, zanedbávám nějaké své osobní záležitosti. Ale co se týče vztahu, nebo přátel tam jde lenost stranou a snažím být maximálně vstřícný, abych si přátele udržel… i hýčkal.

iceT

a neni trochu pozde?vcera jste psala,ze mate uz tri syny…

mišula4

Vdej se v posteli:-))

led

Tak choďte na radnicu 🙂.
A že máte 3 synov, nevadí. Láska kvitne v každom veku.

iceT

jen tak mimochodem:tobruk neni tobruk,ale toruk.Tobruk je valecny film.

anonym

vlastino a nechcete spíš zapřemýšlet nad svými otázkami a nemyslím zrovna tuto,pochybuji že je vám víc než 15-let soudím tak podle vaších dotazů