jejedno

Mám se snažit dál?

Ahoj, jsem zamilovaný až po uši a nevím jestli mám pokračovat. Holka,co se mi tak strašlivě libí je moje spolužačka a přátelíme se už nějakou chvilku. Uvědomil jsem si,že jí neberu pouze jako kamarádku a že jí mám doopravdy rád,jenže ona mě stále bere jako kamaráda a i přes mé náznaky si to myslí dál..lichotím jí,skládám poklony,když sebe sama kritizuje,nesou­hlasím s ní a ujištuju ji že vypadá dobře..dokonce jsme jí dal dárek k Vánocům. ( krabičku,v ní motýlka z perníku se vzkazem který jí měl přesvědčit že není housenka za kterou se považuje,nýbrž nádherný motýl..ve zkratce)…dárek se jí líbil,nevěřila že by něco tak hezkého mohl napsat někdo koho zná a když jsem se ktomu přiznal,byla dost překvapená..zeptala se me jestli se mi líbí nějaká holka,já řekl že jo a když se zeptala která,odpověděl jsem že to je tajemství a když jsem se jí zeptal na kluky,řekla že nechce mít ráda nějakého kluka,aby jí neublížil,že počka až nějaký kluk za ní příjde …jenže se jí začal líbit můj nejlepší kámoš,nechápu proč na potvoru zrovna on..snažil jsem se mu domluvit,..furt jsem se ho ptal..přemlouval jsem ho..ale i tak jí nechce..vysvětlil jsem jí to..doufám že to pochopila… Mám jí rád už strašně dlouho a nikdy jsem o ní nevěděl tolik,co ted…psali jsme si i párkrát do 2–3 hodin do rána..,což nikdy předtím neexistovalo,když jsem jí psal v květnu,vůbec neměla zájem psát…nikdy jsme se ani nedokázali tak dlouho spolu bavit..máme toho dost společného..kni­hy,styl filmů i hudby…podle mě i povahou nejsme tak moc odlišní..

Nejlepší odpověď
Ňuňátko

Pokud ji opravdu miluješ snaž se dál:);).

Další odpovědi
anonym

Moc hezky a od srdce napsáno.Pokud jí opravdu miluješ,tak se snaž,snad pochopí,že ji opravdu miluješ.

anonym

Školní lásky jsou vždycky jen na chvilku,než to vyhrotí,ale to jeje jedno,protože nikam dál to nevede,ale to neznamená,že si milostný žár nemůžeš plně vychutnat,žijeme jenom jednou.

Hlada

Školní lásky jsou krásné a praktické. Taky jsem chodil se spolužačkou. Dobře se znáte, máte stejné starosti, můžete spolu chodit ze školy, není problém se navštěvovat v bytě… Co ale nechápu ani okrajově, proč si proboha píšeš s holkou, kterou můžeš mít in natura v ruce každou přestávku? Vy jste němí? Buď chce, tak spolu choďte nebo nechce, pak neztrácej čas a najdi si tu, která bude chtít.