quentos

Mám se radovat, nebo si nadávat?

Vrátil jsem se z Brna z kvalifikačního turnaje na mistrovství republiky ve scrabblu. Se sedmi výhrami z devíti partií jsem skončil čtvrtý ze 63 účastníků a zajistil si tak postup na mistrovství republiky. Mám se radovat........ nebo si nadávat za to, že jsem si díky jediné hloupé chybě v sedmém kole nechal utéct bronzovou medaili???
PS. Chybí tu kategorie „duševní sport“. Tož jsem musel mezi „ostatní“…

Nejlepší odpověď
verka

Nadávej si, že se neumíš radovat!

Další odpovědi
Bunnik

Ono tomu asi stejně nejde moc poručit. Věřím tomu, že Tě to spíš štve, že ten čertík hlodá… ale raduj se, žes postoupil dál, kde už takovou chybu neuděláš! ;)

iceT

Ctvrty ze 63 ucastniku …hlavne,ze jste postoupil na mistrovstvi a tam jiste obhajite.Raduj­te se!

led

Žiadne nadávanie – Žiadne radovanie
Treba ešte na sebe pracovať, cesta k vrcholu je dlhá. Nehľadať záchranné lano, poôcť si vlastnými silami. Prišiel, zúčastnil sa, … (doplňte)
Veľa Štastia a Úspechov.

standa

GRATULUJI !

anonym

Raduj se!

Zdroj: http://www.hrej­si.cz/scrabble/o­br/fotka.jpg

panenka

Já si myslím že by jsi se měl radovat vždyt čtvrté místo je taky pěkné.