Sirifan

Mám se jí zeptat?

Ahoj mám holku (no nevím jestli tak ůplně mám) ona mi na FB napsala že se jí líbím tak sme spolu začali chodit bohužel jen tak přes FB protože o prázdninách sme se neměli možnost vidět nějak mi přestala psát pusinky atd. teď na konci prázdnin už bude doma mám se jí zeptat jestli o mě opravdu má zájem (nevím jak na to bude reagovat, protože jestli má zájem nechci to nějak pokazit) nebo jí mám prostě pozvat ven a dělat že jí hrozně miluju :D (ale to zas nevím jestli i ona mě) Díky za rady.

Nejlepší odpověď
www

Tomu, co se odehrává na FB nepřikládej moc velký význam.
Důležitý a nenahraditelný je osobní kontakt. Snaž se proto o něj, nic nepředstírej a vše uvidíš sám, reálně. Pak bude vše jiné a mnohem přehlednější!

Další odpovědi
Andre5000

Raději si nejdříve zjistit, s kým si dopisuješ a s kým vlastně přes ten FB chodíš. Aby jsi pak nebyl zklamaný.