Amie

Mám se ho zeptat přímo?

Ahoj, takže jdu rovnou…

Ok, dejme tomu, že hci mít něco s klukem, kterej mě taky (sice jsem si to ted asi krapet pošlapala ale to je jedno). Každopádně ani jeden se z nás nehne a proto se chci zeptat: Mám se ho zaptat přímo, jestli se mnou chce něco mít, chodit se mnou, zda tím co dělá chce naznačit že se mu líbím a má mě rád, nebo snad jinak? Nebo mu rovnou při vhodné příležitosti vlepit pusu? Nepošpiní to nějak jeho Ego?

Díky všem (hlavně mužům) za zajímavé a pomocné odpovědi :)
Doplňuji:
Měla bych přidat, že si rozumíme a podle mě jsme dovcela dobří pátelé,přestože se pořádně známe necelého půldruhého měsíce a již jsme se šli projít, což komentoval, že dělá pouze pokud to znamená s holkou něco víc.

Nejlepší odpověď
anonym

Před 3 hodinami na skoro totéž téma, jukni:
Jinak je lépe vložit do rubriky Partnerství, manželství.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-sbalit-kluka-2

Další odpovědi
IK

Je sporné jak by reagoval, ale můžeš se zeptat jestli by s tebou nešel někam kam nechceš jít sama, do kina, na výlet co já vím nějaký společný zájem byste mohli mít. Je to dobrý způsob jak si s druhým popovídat a víc se poznat a přitom se neponížit ani tím že bys o něj přestala stát a chtěla zas vycouvat. Ze zásady bych to nenazývala rande, to směřuje jen tím jedním směrem..

pizlicka

vyckavej.jeho naznaky,priji­mej,ale kroky nech na nem.ja vim.doba rika,ze je jedno,jestli zacne muz,nebo zena.NENÍ!!od jakziva dobívani patri muzum.jen tak si te bude vazit,kdyz pro nej nebudes tak snadno polapitelna.on si pak muze rict-kdyz se nabidla me a je snadno dosazitelna,nabidne se i druhemu???