FeKka

Mám se bát virů ? Nevím co ty moje umí

Ahoj
Měl jsem antivir Avast pro zkušební verzi a všechno bylo OK. Když mi vypršela, tak jsem si zapoměl stahnout nový a byl jsem asi měsíc bez antiviru. Ovšem teď se mi totálně zes*ral počítač a myslím si, že to bylo viry. Stahnul jsem Avast Home a nainstaloval, program se mne dotázal, jestli chci zkontrolovat disky a restartovat PC. Potvrdil jsem a PC se restartovalo, poté se začaly vyhledávat viry. Smazalo se asi 10 z nich ale bojím se že to nejsou všechny. Mám se bát o své citlivé údaje jako např. Heslo k internet bankingu, emailu atd ? Díky !

Odpovědi
kenyrts

doporučoval bych počítač projet eset-online-skener!!!!
ten je vždy k dispozici.(aby byl klid na duši)
viz link:

Zdroj: http://www.eset­.cz/eset-online-skener

Yenjik

kenyrts ma pravdu.
Projed to jinym antivirakem, at je klid.
Ty veci o bance a poste (na to je uz pozde), doufej ze to nebyl zrovna ten co se po tomhle shani…
Jedna rada na zaver: na hesla a takovy ty veci je (zatim) nejlepsi misto Tvoje hlava (nikdy si je neukladej do komplu, at mas OS jakej chces)