lucille

Mám se bát?

ahoj, mám jít na operaci s nohou protoze mám zezadu pod kolenem mezi holení a lýtkovou kostí asi 5cm výrůstek. doktor ríkal ze je to tak na blbim miste ze se to bojí operovat v Přerove v nemocnici protoze kdyby mi tam neco udelal spatne tak bych uz na tu nohu nemusela nikdy chodit tak me poslal az do Brna kde se toho prej celkem taky bojijou ale nakonec mi to tam teda odrežou…

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Naopak se bát nemáte … Strach je někdy užitečný, ale tady je naopak špatný. Ta operace je asi nevyhnutelná a bez ní příjdou stejně jen bolesti, takže když se budete bát, k ničemu to nebude.

Já šel na operaci s rukou, a nebyl to rizikový zákrok (tak jsem to viděl já). Ostatní se divili, že se toho vůbec nebojím – k čemu taky.

Další odpovědi
Michal

Je přirozené,že se lidi operace bojí.A je naivní tvrdit vám ,nebojte se.Jistě se budou doktoři snažit a určitě vás probudí.Klidně si vemte nějakého talismana,třeba plyšáka,nebo munčičáka.Dogu Vám asi nepovolí.
Ať Vám to dobře dopadne,nezapomeňte talisman.

alibaba

Bát se je přirozené a je to lepší než dělat ramena. Ale vše dobře dopadne! Má za sebou operaci kolena, myslela jsem, že budu chodit o berlích navěky a lítám, jak křepelka.