pizlicka

MAM SAZENICKY PETUNIÍ,CHCI JE PRESADIT DO TRUHLIKU.....­........IT

ČÍM JE MAM VYHNOJIT.PROSIM O PRESNY POSTUP,JINAK MI TCHYNE UTRHNE HLAVU:-)))
Doplňuji:
venkovane,kdyz jsem vkladala otazku,rikala jsem si-jestli ji čte venkovan,spoji si predesle otazky a neco hlesne.no jo,domeček,kytičky:-)dekuji za radu,ona pritelova maminka chtela sázet kytí a neví,ze je domeček muj.tak nechci,aby neco delala,protoze az se dozví,tak me mozna zabije:-)takze ti dekuji za radu,a oddálení nevyhnutelného:-)

Nejlepší odpověď
beer

Pěstování petunií:
http://abeceda­zahrady.dama.cz/de­fault.aspx?ser­ver=1§ion=61&ar­ticle=2552
Hnojiva na petunie:
http://www.dro­geriemarket.cz/pro­dukt/5051/kap­ka-hnojivo-na-surfinie-a-petunie-500ml
http://www.ob­chodpetrklic.cz/pe­trklic/eshop/7-1-Hnojiva/0/5/68-VIVE-surfinie-petunie-1L
Také se používají hnojiva pro všechny rostliny, třeba Floran nebo Kristalon. Osobně bych ale dal přednost těm speciálním, pro petunie.

Další odpovědi
hanny 2

Kup si tekuté hnojivo pro balkónové květiny a tam je návod.Při přesazování je ničím hnojit nemusíš,jenom je zalij.

venkovan

Hlava sem, hlava tam – toho bych se nebál, protože tchýně nic nepozná, pokud rostliny jsou zasazeny do kvalitní zeminy.
Nicméně – samozavlažovací truhlíky, a potom podle potřeby přihnojovat bu´d postřikem na list, nebo přimícháním do zálivky. Přesný postup nelze – to se liší druh od druhu hnojiva.
Nicméně – jsou namíchaná hnojiva podle použití. Mám pocit, že bude nějaké na květiny v truhlíku, je snad na muškáty apod.
Když uschnou, tak umělé květy vše jistí.