caperland

Mam sanci?

Dobry den, chtel bych se zeptat jestli mam na gympl. Chodim zatim na zakladku ktera PRY patri mezi ty narocnejsi jsem nejlepsi z celeho rocniku a nedavno jsem zkusil scio testy( priprava na primacky) a nedal jsem to na tu uroven ktetou jsem mel mit. Kamosi rikaji ze to bylo jen z nervozity co si o tom myslite vy?

Odpovědi
Fun-Tomas

Znám spoustu premiantů, co šli na gymp a neudali to … Ale také znám spoustu průměrných žáků, co nakonec gympl s přehledem dali. Je to hodně o povaze a jaké party se chytneš. Naučit se dá vždycky, akorát je to náročnější na učení