tynkapauli

Mám Samsung galaxy S3 s operačním systémem OS Android a chtěla bych lepší operační systém Androidu prosím poradte jak a

Mám Samsung galaxy S3 s operačním systémem OS Android a chtěla bych lepší operační systém Androidu prosím poradte jak a kde stáhnout

Odpovědi
Orange

No vzhledem k tomu, že o tom (bez urážky) víš asi tolik jako já o historii českého králíkářství, tak se do ničeho nepouštěj.

Bedy

Jak lepší? Samsung Galaxy SIII by měl mít Android 4.0, ne?
Nebo jako co tam chcete jiného? Jiné systémy jako MeeGo, Windows Phone, apod. tam nejdou doinstalovat.

Lenka27

Hledej třeba toto:

https://www.go­ogle.com/webhp?hl=en&tab­=ww#hl=en&tbo=d&scli­ent=psy-ab&q=flash+te­lefonu+galaxy+s3&oq=fla­sh+telefonu+ga­laxy+s3&gs_l=h­p.3...19120.20802­.1.21362.10.8­.0.0.0.0.0.0.­.0.0.les%3B..0­.0...1c.1.fscsmzKWZ3M­&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_cp.r_qf.&bvm=bv­.41642243,d.Ym­s&fp=378e97c92292d19e&bi­w=1366&bih=575

ale sama se do toho nepouštěj …