smoulinkaq

mam Samsung Galaxy Mega 5.8 je to novy mobil a nechce se mi nabijet co stym je?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ve Vás se vyznat, to je opravdu těžké – v několika předchozích otázkách tvrdítem, že máte Samsung bez operačního systému – tenhle mobil operační systém má (Android) a na trh byl uveden v květnu 2013, pokud se nemýlím. Co jse koukal, zatím se prodává jen ve 3 ne příliš známých obchodech a na Heuréce má jedinou, takovou ne příliš důvěryhodnou recenzi. Nevím tedy, kde jste k tomu mobilu přišla, každopádně je to na reklamaci.

Jinak Samsung nedělá moc dobré mobily, mco nedoporučuju mobily od Samsungu kupovat (až na pár výjimek).

Další odpovědi
Majkl95

Bedy propaguje :D a co? :D ani jeden jste mi tenkrát neporadily když jsem nevěděl jaký mobil si vybrat tak buďte ticho jo měly jste taky možnost mi poradit a Bedy mi poradil a poradil mi dobře :) lepší mobil jsem ještě neměl :) jo Nokia lumika 520 je fakt luxus :D
Doplňuji:
tomu jako závidíte nebo proč do něj všichni šijete? :D udělal vám něco? najděte si radši někoho jinýho, jo kdo ubližuje lidem a ne člvoěka který lidem pomáhá :)

Jsemtady

Ja sice nesouhlasim s Bedovym doporucovanim nokii, ale samsunga bych si nekoupil taky. 5z5ti kokegu kteri maji S3 se rozbyl displej nebo deska. Takze …
Muzete zkusit nejak lepe tam zastrcit nabijecku, zkouknout abyste to tam necpala mimo tu cast usb konektoru a pak zkontrolovat zda je to spravne zastrcene v elektrice, obcas to muze napr vypadavat, nemusi ten konektor uplne dolehat. Zkusit jinou zastrcku/nabijecku ..
Jinak vam opravdu pomuze jen reklamace. Pokud by to byl jen softwarovy problem, tak dle otazky si s nim stejne neporadite, takze opravdu reklamovat neda se nic delat.

autacek

Bedy, přestaňte si přihřívat polívčičku na Sony, či co to komerčně propagujete a nehaňte též jiné značky, na mobilech Samsung není nic špatného, naprostá většina problému je mezi telefonem a židlí v uživatelích.

Stejně tak jako tady u té paní co se ptá, pominu-li její ostatní stupidní dotazy (a tento je jistě v témže duchu) a šílenou gramatiku, doporučuji jediné, donést do prodejny kde to koupila a nechat si vysvětlit, co se do které zdířky strká, případně to reklamovat.

zelezo1983

reklamuj a kup si HTC sam mi ho doporucil pan bedy je to mobil 8s