trnda

Mám rok televizi Hyundai a najednou ze na den je obraz příliš světlý.I když jas snížím na minimum,moc to nepomůže

Doplňuji:
Je jedno jaký obrazový režim nastavím, všechno je příliš světlé. Jas mám nastaven na minimum, ale přesto žluté a např. oranžové záběry jsou nepřirozené a jakoby rozmazané. Jedu samozřejmě na digi.

Nejlepší odpověď
greycell

nevyhnete se reklamačnímu servisu, a to co nejdříve.
Doplňuji:
ještě by byla možnost zkusit RESETnout nastavení do továrního

Další odpovědi
DDarent

Zkuste si pohrát s celkovým nastavením… kontrast, sytost barev, nebo třeba zkontrolovat hardware.....