Vašek123

Mám říct holce, co k ní cítím?

zdravím, jedna holka mi je dost sympatická a myslím si, že je to i z její strany stejné.
Mám ji říct, co k ní cítím? jak jí to říct?

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud se necítíš na mluvení, stačí jí napsat krátký dopis, kde vyjádříš bez toho, aby ses cítil třeba trapně. Stačí napsat Líbíš se mi, je mi s tebou dobře, rád bych tě víc poznal. Půjdeš se mnou ven? Něco v tom smyslu a osobně jí ho předat, aby věděla, od koho dopis je a pak jen čekat na odpověď.

Další odpovědi
Arne1

Určitě jí to říct a nebát se. Nebo toho budeš mnoho let litovat

lenkasvob

Není to předčasné?
Seznamování zahrnuje několik kroků, které jdou jeden po druhém.
Prvně si zjistíš, jestli tě chce. Když bude souhlasit, můžeš udělat další krok.
Podíváš se na ni a poznáš, jestli jsi pro ni vzduch nebo se na tebe dívá.
Pozveš ji někam, na pivo na kávu, zákusek nebo na výstavu.
Požádáš ji o telefonní číslo.
Pozveš ji k sobě, pozveš se k ní, nebo někam, (jak chceš)
Jestli chce s tebou sex znova, můžeš jí říct, co k ní cítíš.

Ale jestli je ti teprve, že jsi v pubertě, tak jí to můžeš říct klidně hned.
Chybama se člověk učí, a když jsi mladý, tak to rozchodíš.
Jdi do akce.
Pustím ti video, abys viděl jak se to dělá. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9ukhthax640

ivzez

Na tom říct nějaké dívce, že ti je sympatická,
snad není nic těžkého, není to žádná „věda“.

Problém vidím v tom, že nevíš, jestli jí to máš říct.
To na mne působí dojmem, že si nejsi moc jistý.
V takovém případě by podle mne bylo rozumnější nikam nespěchat.

dubraro

Na takovou otázku jsem odpovídal naposled včera večer.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-naznacit-holce-ze-se-mi-libi-nebo-jak-po-ni-jet

Dochy

Pokud se neozveš, budeš o ní vždy vědět jen „myslím, že je to z její strany stejné“. Takže pokud chceš něco víc než jen o ní přemýšlet, nezbude Ti než se ji nějak ozvat…