Drap

Mám raději dárky které sám vyrobím a nebo,když dostávám,tak když je vyrobí dárce.Také vyrábíte dárky sami? A co třeba ?

Nejlepší odpověď
bolak

Já nic nevyrábím, já jen kupuju a většinou dokonce kupuju tak, že si vyhlídnu někde na internetu knížku která se mi libí, někomu ji dám a pak si ji po půl roce vezmu k sobě do knihovny a tvrdím že je moje.

Vyráběl jsem dřív, zhruba do svejch 16 let jsem řešil každý vánoce tak, že jsem rodičům vždycky namaloval obrázek. Ne proto že bych byl nějakej skvělej malíř, ale abych nemusel pustit korunu.

Pane jo, jsem to ale dneska upřímnej :)