Packal

Mám ráda dinosaury… Je to divné?

Jsem holka(už skoro jedenáctiletá) a mám ráda dinosaury. Zajímám se o ně a baví mě to! Ale vzhledem k mému pohlaví je to trochu zvláštní… Je to divné?

Nejlepší odpověď
mojitek

proč by to bylo divný?Vzdyt je to super. Tak třeba z tebe bude jednou -dinosauroložka- :D

Další odpovědi
redy

Já je mám taky ráda a dokonce si hraju na DVD hru 🙂

marci1

Samozřejmě, že není. Život dinosaurů je velmi zajímavý, už jen z toho důvodu, že žili opravdu hodně dávno. A na pohlaví nezáleží. 🙂

klob1

Ahojíček.. není! Normál člověk, se zálibou. Nic jiného. A to je jen dobře, jen, aby pak nás nesežrali třeba, kdyby se ti povedlo je probudit k životu.

NikkiHeat

naopak je to super…v podstatě má dinosaury každý rád…je to (byl) fascinující svět

Bad Wolf

Je mi 32 a miluji dinosaury od svých jedenácti let a vůbec si nepřipadám divná, tak ty jsi taky nepřipadej. Na Jurský park nebo Cestu do pravěku bych se mohla dívat pořád.