Loreta

Mám ráda čaje, no poslední dobou černý čaj mi nesedí, pálí mne po něm žaludek. Čím to může být?

Ostatni druhy caju mi nevadi.Paleni zaludku se objevi,kdyz si ho udelam po ranu.Vsechny caje si sladim medem.

Nejlepší odpověď
kudm05s

To může být podobné jako když někomu nesedne káva po ránu, pálení žáhy u černého čaje muže být zapříčeněno vyšší citlivostí na tein (příbuzná látka kofeinu), buď zkuste jinou značku černého čaje a nebo zkuste přejít na zelený.