ada111_40

mam rada 1 kluka a on mne ma taky rad ale nechce to rict proto chodi s jinou a chce abych to rekla jaaaa !

je blbej nebo sem ja?

Nejlepší odpověď
roxy52

A seš si jistá,že tě má opravdu rád,když chodí s jinou ? Kdyby tě rád měl,tak se nebide bát to někomu říkat,ale naopak to vykřičí do celého světa… .

Další odpovědi
sejtanka

Potom to není láska,ale tahání se za nos navzájem.

quentos

je blbej von! Jestli tady má někdo sebrat odvahu k činu, tak je to především ten chlap. Pokud se k tomu nemá a notabene to chce nechat na Tobě, je to akorát pohodlnej zbaběleček

iceT

Jako promiň,ale řekla bych,že oba.On Tě má rád a chodí s jinou?To mi hlava nebere.
Myslíš,že když řekneš,že ho máš ráda,tak začne chodit s Tebou?No,ne­vím,nevím…

venkovan

Pokud je vám okolo 15 tak to ještě pochopím, ale jinak si nejsem jist, co ten kluk tím sleduje. Je to trochu divné – nezdá se ti? é druhé to řekl, že jí má rád nebo jen to jen záminka abysi projevila iniciativu nebo tě tím chce ponížit, že mu to řekneš ty ?
Asi bych se porozhledla po jiném, volném klukovi. ne každý borec stojí za to být ponižován. Vlastně žádný.

Salvaje

Těžko říct, ale je fakt, že můj přítel předtím měl taky jinou a já jinýho… Dost mi dával najevo, že mě má rád, ale neřekl to. A kdybych se „nevymáčkla“, tak by asi taky zůstal s ní… Asi ne na dlouho, ale nějakou chvilku určitě… Chlapi jsou někdy holt moc pohodlní na změny.
Ale musíš to umět vycítit, já tenkrát z jeho chování poznala, že mě má fakt rád :)

Mucillinka

Tak toho bych rychle poslala někam..Jak teda může chodit s jinou, když má rád tebe??!!Zřejmě jde o nějakého puberťáka, který absolutně netuší o čem je vztah mezi dvouma a co je to mít rád..Je to lhář, a dělá si z tebe asi jen srandu..Já osobně bych se na něj vykašlala..Přijde mi to celý postavený na hlavu, když tě chce, má to jasně říct a nemá na tebe vybalit todle..To nemá cenu, já bych od toho dala ruce pryč..Určitě najdeš někoho, kdo tě bude mít rád, víc než on a sám ti řekne co k tobě cití a zeptá se tě, zda spolu nebudete chodit a nebo to vyplyne ze situace..