Avatar uživatele
ada111_40

mam rada 1 kluka a on mne ma taky rad ale nechce to rict proto chodi s jinou a chce abych to rekla jaaaa !

je blbej nebo sem ja?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
roxy52

A seš si jistá,že tě má opravdu rád,když chodí s jinou ? Kdyby tě rád měl,tak se nebide bát to někomu říkat,ale naopak to vykřičí do celého světa… .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sejtanka

Potom to není láska,ale tahání se za nos navzájem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

je blbej von! Jestli tady má někdo sebrat odvahu k činu, tak je to především ten chlap. Pokud se k tomu nemá a notabene to chce nechat na Tobě, je to akorát pohodlnej zbaběleček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jako promiň,ale řekla bych,že oba.On Tě má rád a chodí s jinou?To mi hlava nebere.
Myslíš,že když řekneš,že ho máš ráda,tak začne chodit s Tebou?No,ne­vím,nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud je vám okolo 15 tak to ještě pochopím, ale jinak si nejsem jist, co ten kluk tím sleduje. Je to trochu divné – nezdá se ti? é druhé to řekl, že jí má rád nebo jen to jen záminka abysi projevila iniciativu nebo tě tím chce ponížit, že mu to řekneš ty ?
Asi bych se porozhledla po jiném, volném klukovi. ne každý borec stojí za to být ponižován. Vlastně žádný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Těžko říct, ale je fakt, že můj přítel předtím měl taky jinou a já jinýho… Dost mi dával najevo, že mě má rád, ale neřekl to. A kdybych se „nevymáčkla“, tak by asi taky zůstal s ní… Asi ne na dlouho, ale nějakou chvilku určitě… Chlapi jsou někdy holt moc pohodlní na změny.
Ale musíš to umět vycítit, já tenkrát z jeho chování poznala, že mě má fakt rád :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

Tak toho bych rychle poslala někam..Jak teda může chodit s jinou, když má rád tebe??!!Zřejmě jde o nějakého puberťáka, který absolutně netuší o čem je vztah mezi dvouma a co je to mít rád..Je to lhář, a dělá si z tebe asi jen srandu..Já osobně bych se na něj vykašlala..Přijde mi to celý postavený na hlavu, když tě chce, má to jasně říct a nemá na tebe vybalit todle..To nemá cenu, já bych od toho dala ruce pryč..Určitě najdeš někoho, kdo tě bude mít rád, víc než on a sám ti řekne co k tobě cití a zeptá se tě, zda spolu nebudete chodit a nebo to vyplyne ze situace..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek