káča12345

Mám psát na přihlášku i okresní kola olympiád?

Chtěla by jsem se zeptat, zda bych měla napsat do přihlášky na gymnázium olympiády, kterých jsem se zúčastnila (tedy okresních kol,) i když jsem se nikdy neumístila na předních místech (1.-3. místo)… Myslím, že by to mohlo být plus pro mě, ale nevím, jestli se to u přijetí zohledňuje… Děkuji :)

Nejlepší odpověď
annas

Body se připočítávají jen za umístění, jak se uvádí na stránkách škol. Ale když uvedete, nic se nestane.

Teoreticky existuje i tato možnost. Získají-li dva uchazeči stejný počet bodů na posledním místě pro přijetí, rozhodují mohou rozhodovat i další skutečnosti. .

Další odpovědi
Drap

Určitě napiš. Je to většinou jisté plus.

anonym

Určitě do přihlášky zmiň i takové olympiády, v nichž ses ´neumístila´ – minimálně bude zřejmé, že jen nesedíš na zadku u her nebo TV…
😉