gggggg

mám průměr známek přesně 2. kam by mě vzaly ? Dostanu se na pajdu, nebo něco podobnýho ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

V dnešní době se školy na studijní průměry moc nekoukají, je to jen formalita, záleží především, jak zaválíš u přijímaček.

Další odpovědi
zzzzz

2 není žádná sláva, ale špatné to také není. Máš štěstí, že školy jsou prázdné a o studenty se rvou, takže se dostaneš skoro všude. Důležité je vybrat si dobře, dnes není těžké se na školu dostat, ale pak je těžké ji dokončit. Škola dostane od státu peníze, za to že tam chodíš, jestli ji dokončíš, to je jim jedno, to jim peníze neubere ani nepřidá.

anyone

Když chce někdo učit druhé, měl by se nejdříve doučit sám!
(např. „kam by mě VZALI“).

Drap

Hlavně záleží na přijímačkách. Asi by jsi s tím neměla mít problém. Také ovšem bude záležet na kterou školu budeš chtít,