eva.krizova@

MAM PROSLE STRAVENKY Z ROKU 2013, KDE BYCH JE MOHLA UPLATNIT, DIK ZY VESKERE INFO. bABICKA SI JE SCHOVAVALA, A SETRILA..

Jak se zbavit sTRAVENEK 2013

Odpovědi
Dochy

Obávám se, že máte smůlu. Obchodníci je tuším musí odevzdat do konce ledna aby dostali prachy od stravenkářů…
Můžete zkusit dělat smutný oči na vaši stravenkovou společnost, ale hodně pochybuju o úspěchu…

marci1

Bohužel, někteří obchodníci je brali do konce ledna 2014. Teď už ne. 🙂

Beer4Real

Pokud jich máš hodně, tak aspoň ušetříš za toaletní papíř 🙂

Larissa

Jo, moje bábi taky… :)

ahold

Na každé stravence by měl být telef. kontakt na zákaznickou linku. Tam ti řeknou co s těmi starými.
Myslím, že to ještě není ztracené, ale pospěš si.