pavelŠ

Mám pronajatou provozovnu na kovovýrobu. Musím mít pro případnou kontrolu kopii kolaudačního řízení od vlastníka nemovit

Mám pronajatou provozovnu na kovovýrobu. Musím mít pro případnou kontrolu kopii kolaudačního řízení od vlastníka nemovitostí? V případě, že ano, podle jakého zákona? Pavel

Odpovědi
cukrar

Pavle,
Nevím pro jakou kontrolu byste toto měl mít, ale pro nájemníky na provoz činnosti nedáváme kolaudační rozhodnutí nájemníkovi. Je to zbytečné. Proč se ptáte?
(pokud se jedná třeba o restaurační zařízení, tak předložíme potencionálnímu nájemníkovi k nahlédnutí, že provozovna je zkolaudována pro tento účel)