Okavango

Mám problémy s joystickem MadCatz F.L.Y. 5. Vyskakuje mi zpráva že zařízení USB nebylo rozpoznáno.

Právě jsem zakoupil joystick MadCatz F.L.Y. 5 a vyskakuje mi zpráva že zařízení USB nebylo rozpoznáno. V návodu je řeč o instalačním CD které já nemám a tak jsem zkousel stáhnout ovladač z oficialních stránek MadCatz. Když jsem spustil instalaci ovladače tak mi to napsalo ať připojím zařízení aby mohl být ovladač nainstalován přitom joystick zapojen byl!

Odpovědi
Segi

Zkus jiný port USB, pak jiný počítač. Pokud v pořád nic tak reklamace, popřípadě pokud byl koupený přes eshop, vrať to v 14ti denní zkušebni lhůtě.

anonym

0. Ujisti se že máš správný ovladač. Většinou hledám drivery podle štíku na zařízení, výr.č., typ apod.

  1. Někdy je to nutnost. Odpoj jej, spusť instalačku a zapoj až když tě program požádá.
  2. Zapoj zařízení a v ovládacích panelech – nastavení – přidat hardware. Po spuštění dej C:/adresář (kde máš ovladač, je to soubor s příponou *.inf). Pak by taky už neměl být problém.