pn65

Co dělat, když jsem si vybral mobil přes bazar a poslal peníze ale dosud jsem nic neobdržel?

Mám problém, vybral jsem si mobil přes bazar a poslal peníze na jeho adresu, problém je že jsem dosud nic neobdržel. co dělat?

Odpovědi
Quimby

Jakože ti ho prodala soukromá osoba pomocí bazaru? Koukni do podmínek daného bazaru, nekteré by mohli mít pojištění proti tomuhle a kontaktuj jak ten bazar, tak toho prodejce.
Pokud nebude reagovat, tak podat trestní oznámení pro podvod a nedovolené obohacení.