marcel99

Nevíte, zda se dá nějak pracovat s tím, abych vnímal vše najednou, co se kolem mě děje, a neměl v tom chaos?

nevíte, jestli se s tím dá nějak pracovat? abych dále vnímal vše kolem najednou, ale abych to měl vyrovnanější,srov­nanější?

mám problém. Vnímám všechno co se kolem mě děje najednou. Problém je v tom, že v tom mám chaos.

Odpovědi
Drap

Musíš si to srovnat v hlavě sám. Pokud se děje více věcí najednou současně, soustředit se ns tu nejdůležitější.