fg

Mám problém se set top boxy.

Když se dívám na tv tak slyším divné hučení z repráků.Dělá vám to taky.

Nejlepší odpověď
Rocker

Je to normální,musíš ubrat hlasitost na televizi a přidat na set top boxu.Když je na TV hlasitost naplno a na stb potichu,repro­duktory mírně vrčí.

Další odpovědi
P.T.

Setkávám se s tím hlavně u starších set-top boxů (DVB-T/C i S), hlavně těch,které jsou s TV spojeny SCART kabelem. U boxů propojených HDMI kabelem jsem to ještě nezaregistroval.