Geesha

mám problém s váhou?

vážim 40 kg a měřim 159, doma mi říkaj že pujdu do nějaký ozdravovny ale nechápu proč když normálně jim… jsem sice hubená ale mě to tak vyhovuje ani se sportem nemám problém naopak mám velice slušné časy na běhu. co myslíte? jak jsem na tom? ozdravovna je blbost ne?

Odpovědi
iceT

Pokud jíš jak máš,tak je to jen dobře,ale nediv se,že se lidi diví.Měříš skoro 160 cm a 40 kilo je při téhle váze docela málo,já bych ti klidně 10 kilo přidala.Al pokud se cítíš dobře,je to dobře.No ale taky jsi nenapsala kolik ti je let,ona váha se časem určitě změní,stejně jako tvoje postava.
Mám takovou kamarádku,je ještě vyšší než ty a váží stejně,přitom sežere dvě pizzy najednou a klidně by něco ještě zhltla,je jak otesánek,ale asi má dobré spalování a taky závodně tancuje.

marci1

I když Ti bude 15 let, je Tvá váha nízká. Klidně by jsi mohla vážit 48–50 kg.