FildaSHF

Mám problém s texturou v Minecraft:

Pokaždý, když někdo kolem mě něco postaví nebo prostě třeba žerou ovce trávu, tak se mi buguje textura. Vypadá to jako ten Texture pack X-Ray. Porad se mi to buguje a já nic nevidím, až když něco postavím, tak se mi to zase normálně objeví ta textura. Prosím nevíte čím to je ? A jak to zpravit ?

Odpovědi
huxa

stíhá ti ramka a procesor, popř. grafika? máš nějaké mody/texture pack?
pro začátek si dej defaultní texture pack, stáhni nejnovější javu a updatuj minecraft

FildaSHF

Já nepoužívám žadný módy ani Texture packy a jo, podle mě to stíhá. Vlastně používám jenom OptiFine. Zkusím dát nejnovější Javu, ale to podle mě stejně nepomůže. Díky.

huxa

dej nejnovější javu, updatuj MC, nedávej ještě optifine, kolik máš ramku? ještě bych si zkusil updatovat software pro grafickou kartu