Karherinee

Mám problém s řídnutím vlasů.Může mi pomoct kadeřník? A nebo mám radši zajít za kožním lékařem?

Odpovědi
anonym

Rozhodně kožní lékař, ikdyž není jisté, že problém s vlasy bude řešit pouze on. Může jít o interní, nebo také nervovou příčinu, a tu je každopádně třeba najít. Kamarádka měla podobný problém a trvalo to tři roky, než se doktorce podařilo problém vyřešit. Také nejdříve zkoušela hledat pomoc u kadeřnice, ale různé masážní vodičky a šampony na to nestačily.

Ku

tak za kožním, kadeřník ti to maximálně zamaskuje. jinak si kup nějaký ty šampony na objem atd. to ti snad pomuže :D

Adriana K

Určitě doporučuji navštívit spíše kožního lékaře. Moje maminka má také problémy s řídnutím vlasů a vypadáváním. Lékař ji předepsal nějaké vitamíny. K tomu si ještě dokoupila placentové ampule Evolution a vlasy postupně posílily a zhoustly. Ampule obsahují placentový protein a hydrolyzovaný kolagen, který intenzivně vyživuje vlasovou cibulku a podporuje růst nových vlasů.

Zdroj: http://www.in­hair.cz/evolu­tion/236-evolution-placentove-ampule-proti-vypadavani-edelstein-8018615023033.html