lotrlukas

U některých lidí na FB se mi stává, že po odeslání zprávy se zobrazí jen kolečko s bílým. Co s tím?

Tudíž se to neodeslalo.

Nejlepší odpověď
anonym

Oni si někteří vypnuli chat, je to tam v nastavení.

Další odpovědi
quentos

Kolečko s bílým čím?? Zpráva tedy odeslat šla?
Poté, co si zprávu přečtou, se u zprávy obyčejně zobrazí „fajfka“ (jako u správné odpovědi) a datum a čas přečtení. Pokud se toto děje, zprávu si přečetli.

Áďa123

Není to doručeno?

redy

q............­.............­.............­.............­.........Maza­le nedáš pokoj, a nedáš pokoj.
fůůůůůůůůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůůůůůj

lotrlukas

po odeslani se ukaze kolecko s fajfkou u prostred nej a býlou výplní a potom se má obevit kolecko s fajfkou u prostred s modrou vyplni