flask

Jak na problém s notebookem, který jsem převážel v pátek vlakem a když jsem ho po cestě pustil měl zelený obraz?

Mám Problém s Notebookem převážel jsem ho v pátek vlakem a když jsem ho po cestě pustil měl zelený obraz. Teď když ho zapnu tak už zelená obrazovka není ale zůstávají tam nápisy jako ´´Spouštění systému windows´´ atp. a ještě se mi udělaly pruhy po obrazovce zleva do prava, jsou sice docela malé ale dost dlouhé a na dost místech.

Nejlepší odpověď
Quimby

To vypadá na problém s monitorem. Mohl se vevnitř někde odpojit trochu kabel, což by vysvětlovalo ztrátu některých barev. Pruhy to může způsobit také, to že tam ale zůstávají nápisy vypadá zas trochu na grafickou kartu.
Každopádně nic z toho neopravíš sám, takže ho odnes do servisu, minimálně ti řeknou co s ním doopravdy je.

Další odpovědi
Martinuss

Nebo pokud se nebojíš to rozebrat bude to nejspíš jen uvolněnej plochej kabel do displeje, vyndat, zandat. Přesně tohle se mi stalo s monitorem.