Mám problém s notebookem. Extrémně pomalé najíždění stránek, přitom notebook je rychlý, víte čím by to mohlo být?

Zdravím, mám problém s notebookem. Zakoupil jsem nový notebook od Asusu, všechno jelo, jak má, ale asi po 4 měsících mi jedou pomalu internetové prohlížeče, myslím tím extrémně pomalu, nedá se na tom pracovat. Jediné , co jede v celkui v pohodě je Facebook,.Signálem to není, jelikož jsem zkoušel se připojit i na jiné wifi. Notebook jede jinak rychle, ale internet prostě ne a ne , nevíte , co s tím můžeš být ? děkujiii za odpověď..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zaneřáděný prohlížeč i PC.
Projeď PC CCleanerem, v prohlížeči odinstaluj zbytečné lišty (nebo alespoň zakaž). Současně se podívej co vše je automaticky spouštěno se startem, zbytečnosti vypni. Poté je také možnost zvážit použít jiný prohlížeč.
Jak se co dělá, vše najdeš i zde, ve starších odpovědích na otázky tohoto druhu :-)

Další odpovědi:

Pokročilý

skus zmenit internetovy prehliadac alebo ich preinstalovat mozno mas aj potahane nejake aplikacie na prehliadace tak ich povymazuj

Stříbrný

poradím ti to nejlehčí a nejjednodušší-přeinstalace :)

Zlatý

Tady to bude se chtít trošku podívat do nitra počítače, jestli chcete, pošlete mi výpis z programu Hijackthis a podíváme se na to. Vypadá to na zaneřáděný prohlížeč a pomocí Hijackthisu uvidím, jak je to vážné.

Hijackthis stáhnete z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte a klikněte na Do a systém scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz nebo ho nahrajte na nějaké internetové úložiště (uloz.to, leteckaposta.cz, euroshare.eu apod.) a odkaz mi pošlete tady vnitřní poštou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.