Mám problém s lištou Ask v chrome. Potřeboval bych pomoct jak ji odstranit. děkuji předem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To sis nedal pozor při instalaci. Taky už se mi to stalo, ale dá se odinstalovat pomocí Revo Uninstaller, ten si odněkud stáhni ( www.slunecnice.cz, www.stahuj.centrum.cz ), budeš ho zřejmě potřebovat častěji. Je free. :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Spousta free programů s sebou nesou na zádech nějaký Adware o který jinak není zájem, jako třeba hojně rozšířený Google Chrome, který je především prohlížeč reklam. Dále jak dostat do počítače legální software, který lze použít zločinným způsobem k poškození počítače nebo osobních dat je instalace dodatků k programu které lze ale odšktrnout. Mě se stalo že mám ve složce Temp nsx9191.tmp, který je v podstatě nenainstalovaný WebToolbar a je nesen na zádech insalačního balíčku kodeků Shark007. Bůhví jakou neplechu by ten WebToolbar způsobil při jeho přidání k instalaci. Buďte proto ostražití a nespěchejte. https://www.virustotal.com/…

Zdroj: https://www.virustotal.com/cs/ file/45a6afe72d646ce831e594956 6e59c594894d88a7564a4c00a6de30 d6fd21813/analysis/1360881879/

Zlatý

Na tyhle toolbary se musí jedině přes Hijackthis - a to by už řada rádců mohla vědět, že? Píšu to tady pořád dokola.
Jinak to z počítače pryč nepůjde, protože se to tam drží ztuby nehty.

Požádám Vás tedy o výpis z Hijackthisu a společně to odstraníme z počítače :-)
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a odkaz mi pošlete vnitřní poštou.

Diskuze k otázce

jirkaj

Děkuji za pomoc a odpovědi. Bohužel to nejde i s programem Revo uninstaller. Je to asi tím Ask Toolbarem nějak zakázano. Při odinstalizaci mně to vyhodí, že Ask používá Chrome a nejde odinstalovat. V nastavení v Chrome zase nejde Ask odkliknout jako neaktivní-je jako doplněk vyšedlý a tudíž se na něj nedá kliknout.

Zlatý

Sůwa

Popiš prosím podrobněji, jak odinstalace probíhala - po otevření Revo... se ASK objeví mezi programy - označíš a klikneš na "odinstalovat"-šestá ikona od leva. Potvrdíš a volíš typ "přiměřený". Dál pokračuješ podle pokynů včetně prohledání regeditu. Pokaždé dáš "označit vše" a "vymazat vše".

Zlatý

Bedy

Sůwo, tyhle toolbary se v počítači fakt drží zuby nehty a musí se to kompletně odstranit - ze všech prohlížečů, fakt do puntíku. A tohle Revo zjevně nedokáže.

Je taky možné, že toho tam má tazatel víc a ani o tom nemusí vědět. Takže na tohle jedině HIJACKTHIS!

Zlatý

Sůwa

Možná, ale mně se to podařilo. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.