LuK4S3k CZ

Mám problém s hrou word of tanks poraďte prosím.

Stáhl jsem si hru word of tanks a hra se mi zapla ale ja ji vypl abych se na netu zaregistroval a teď když kliknu na ikonu tak se mi napíše ¨Systém Windows nemá přístup k určenému zařízení, cestě nebo souboru. K přístupu k položce pravděpodobě nemáte patřičná práva. Nevíte co stím a když jo tak prosím napište rovnou jak to opravit a né odblokuj nejakou firewal branu atd ale postup jak to odblokovat. Děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
Acer

Jako první se ptám jestli jsi hru instaloval jako správce, pokud ano zde je postup, jak opravit chybu.

1. Najděte místo, kam jste hru instaloval.
2.otevřete složku register pack a tam musí být doplněn váš pack pokud tam není tak je třeba hru přeinstalovat.