Manuel

Mám problém s hrou

Nainstaloval jsem si hru Fallout 3. Pak jsem zapnul a dal novou hru. Když skončí úvodní scénka, tak se nic neděje a i když hra žačne tak se po čase zasekne. Prosím o pomoc?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Hra je „koupená“ nebo warez?
Zkuste přeinstalaci.
Pokud je koupená podívejte se na web výrobce zda není vydán nějaký patch (patch aplikovaný na warez verze, obvykle už hra nefunguje, protože patch opraví „díru“, která umožnovala spuštění bez zaplacení)

Zkuste nainstalovat novější verze driverů (grafika, zvuk, chipset,…) a biosů.

Další odpovědi
Sahyb

Dejte tam crack.