CeMMpaCz

Mám problém s Counter Strikem.

Když jsem dřív hrával CS,tak my to šlo v pohodě,a teď když zapnu hru tak když se otočím tak se mě to seká,ale jenom když se otočím,nevíte co s tím?

Odpovědi
anonym

Ano víme, ale jelikož neznáme základní faktory jako je sestava počítače tak ti sem vypíši všechny možnosti.

• Přeinstaluj CSko a stáhni si nejnovější aktualizaci pomocí Steam která má podporu low-graphic
• Vyčisti si počítač od balastu
• Přeinstaluj Windows / Linux
• Nastav si grafiku aby šlapala na grafickém čipu, nikoli na integrovaném čipu