Thunder

Proč mi counter strike před 3 měsíci šel bez sekání dnes jsem si ho stáhnul a při pohybu myší se mi seká?

Doplňuji:
no ono se to seká když pohybuji myší ve hře ale jinak když chodím tak se neseká

Odpovědi
ondra148

No. Moc o tom nevím, ale myslím, že máš problém s výkonem. Aby si mohl zvýšit svůj výkon, tak bych doporučoval program Advanced System Care.
Stáhneš si ho zdarma na: www.iobit.com
Pokud problém přetrvá, tak zkus vyčistit disk. Pokud nevýš jak, tak tady je návod.

  1. klikni na počítač
  2. klikni pravým tl. na místní disk a dej vyčistit disk.
  3. Pak vyber programy nebo složky, které chceš odstranit a klikni na OK.

Hotovo!
Doplňuji:
Jo a eště bych doplňil. IObit vytvořil nový program Razer Game Booster. Pokud problém nezmizí, tak si tento program zdarma stáhni na: http://www.io­bit.com/gamebo­oster.php